Polish: 1. Zrozumieć ciążę, poród, narodziny i Twoje dziecko (Understanding pregnancy, labour, birth and your baby)

Buy Course

If you already have an ACCESS CODE please enter it below

 

O kursie

9 na 10 przyszłych rodziców uważa ten kurs za pomocny. Mamy więc nadzieję, że Ty również! Ten kurs jest przeznaczony dla przyszłych rodziców, dziadków, opiekunów, krewnych i przyjaciół – dla wszystkich w otoczeniu nowo narodzonego dziecka.

Ten kurs ma taką samą treść jak szkoła rodzenia. Więc nawet jeśli większość z Was nie może uczestniczyć w kontaktowym kursie przedporodowym podczas pandemii COVID-19, możecie mieć pewność, że ten sam kurs przedporodowy jest właśnie dostępny dla Was, jeśli tylko będziecie kontynuować go do zakończenia.

Kurs łączy tradycyjne informacje podawane podczas szkoły rodzenia z nowym podejściem do nawiązywania relacji z dzieckiem, zanim jeszcze dziecko się urodzi!

Wyjaśnia, jak i dlaczego jesteś tak ważna/y dla tego dziecka, niezależnie od tego, czy jesteś matką, ojcem, partnerem, dziadkiem czy partnerem porodowym.

Kurs zawiera treści, którym możesz zaufać. Został opracowany przez licencjonowane położne współpracujące z psychologami klinicznymi i pielęgniarkami środowiskowymi z zespołu Solihull.

Ten kurs to podróż przez wiedzę. Jeśli szukasz informacji na konkretne tematy, możesz też sprawdzić NHS Choices lub RSB w Szkocji. Każdy moduł zajmuje około 20 minut. Są interaktywne zajęcia, quizy i nagrania wideo. Dostępna jest też wersja z lektorem. Przejdź kurs do końca, aby przygotować się do ciąży i porodu oraz na spotkanie z dzieckiem!


Teacher

John Doe
John is the WordPress teacher at College Name. He has an extensive background in web design and WordPress education, having taught and help run college and high school web programs. You can often find him attending and speaking at local WordCamp meetups.